Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)

Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Share | 

Savrseni spoj pokreta i osećaja - BALET

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
UN@
Admin

Broj poruka : 960
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 28

PočaljiNaslov: Savrseni spoj pokreta i osećaja - BALET   Čet Feb 23, 2012 9:03 am

Ima li devojčice koja nije mastala kako će jednog dana da postane balerina? Ili one koja nije pokušavala da hoda na vrhovima prstiju? Doduše, malo je profesionalnih baletskih plesača, onih koji su završili sve potrebne baletske i plesne škole.Ali, zato postoji popriličan broj baletskih školica.

NOVAC NAS NE ČINI SREĆNIM, VEĆ BRAK I DECA
Nazad na vrh Ići dole
http://maminsvet.goodoolz.com
strumfeta
Moderator

Broj poruka : 309
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Savrseni spoj pokreta i osećaja - BALET   Čet Feb 23, 2012 9:08 am

ja planiram da upisem moju teodoru koja non stop izvodi neke baletske pokrete i svima prica kako je ona BARELINA Smile

Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin

Broj poruka : 373
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Savrseni spoj pokreta i osećaja - BALET   Pet Feb 24, 2012 12:01 am

I ja sam kao mala želela da budem balerina, ali nažalost ovde kod nas nema tih školica Sad

PočaljiNaslov: Re: Savrseni spoj pokreta i osećaja - BALET   

Nazad na vrh Ići dole

Savrseni spoj pokreta i osećaja - BALET
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pokreti bebe u trudnoci
» Šta je porođaj, koliko traje i zašto osećamo napone?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: Dete :: Deciji svet-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.