Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)

Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Delite | 

Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
UN@
Admin

Broj poruka : 960
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 29

PočaljiNaslov: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Čet Mar 01, 2012 8:47 am

NOVAC NAS NE ČINI SREĆNIM, VEĆ BRAK I DECA
Nazad na vrh Ići dole
http://maminsvet.goodoolz.com
Anin

Broj poruka : 7
Datum upisa : 29.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Pet Mar 02, 2012 1:38 am

Uf, teska tema.... Mislim da ima i jednog i drugog, svi mi imamo neki predodredjeni zivot ( sudbinu ) ali i to moze da se menja... do sada u zivotu su mi se desile neke stvari ( sto bi se reklo sudbina je tako htela i tako je trebalo da bude ) ... Smile))) .... kada bolje razmislim o ovoj temi reci cu opet koju pametnu rec Smile) ... ali definitivno verujem u sudbinu Smile)
Nazad na vrh Ići dole
ZenaZmaj

Broj poruka : 47
Datum upisa : 26.02.2012
Godina : 38

PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Pet Mar 02, 2012 2:06 am

Ja znam da svako dete cim se rodi dobije svoju Nafahu tj. sudbinu .....nekad mozes da utices na nju a nekad ne ....
Nazad na vrh Ići dole
Apfel

Broj poruka : 38
Datum upisa : 24.02.2012
Godina : 32

PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Pet Mar 02, 2012 2:29 am

Veoma tesko pitanje... Mislim da svi mi imamo svoju sudbinu koju mozemo da krojimo ali u sitnicama...
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin

Broj poruka : 373
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Pet Mar 02, 2012 3:12 am

ZenaZmaj ::
Ja znam da svako dete cim se rodi dobije svoju Nafahu tj. sudbinu .....nekad mozes da utices na nju a nekad ne ....
Slažem se sa ovim, mada su uglavnom sve žene napisale ono što sam ja htela da kažem.

Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Pet Mar 02, 2012 3:53 am

mislim da svi kad se nesto lose desi kazu SUDBINA
ali svi mi smo krojaci svoje sudbine
kako gradimo svoj zivot takav ce i biti !!!
Nazad na vrh Ići dole
Nela

Broj poruka : 48
Datum upisa : 29.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Pet Mar 02, 2012 5:45 am

Kod nas u nasoj vjeri se kaze da su neke stvari sudbina,npr dok je beba jos u majcinom stomaku zapise se koliko ce zivjeti,hoce li biti sretna ili nesretna..Onda kasnije isto tako neki govore ma da je i kad potuces to sve sudbina,da je tako trebalo biti..Ja vjerujem da je samo mjesto i dan umiranja sudbina a ostalo da covjek svojom voljom i zeljom moze da mijenja..
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator

Broj poruka : 309
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Sub Mar 03, 2012 1:53 am

hmmm...jeste teska tema ...verujem u sudbinu a to da li covek moze da je bira ne znam kako bih objasnila, sta ako je i to sto izaberemu u stvari i bila sudbina ako me razumete sta hocu da kazem ??? Smile

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: ZENSKI SVET... :: Društvo-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.