Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)

Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Share | 

Kada vaspitanje predje u zlostavljanje

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
UN@
Admin

Broj poruka : 960
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 28

PočaljiNaslov: Kada vaspitanje predje u zlostavljanje   Pon Mar 05, 2012 9:35 am

Ok. Batina je iz raja izašla. A da li neki roditelji preteruju i prelaze granicu vaspitnih mera? Da li je odraz njihovog trenutnog raspoloženja nekada merilo i količine načina vaspitanja, pa se nekada, slobodno možemo reći, graniči sa iživljavanjem. Može li vaspitanje da predje u zlostavljanje?

NOVAC NAS NE ČINI SREĆNIM, VEĆ BRAK I DECA
Nazad na vrh Ići dole
http://maminsvet.goodoolz.com
SuperMom
Admin

Broj poruka : 75
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: Kada vaspitanje predje u zlostavljanje   Pon Mar 05, 2012 12:31 pm

UN@ ::
Ok. Batina je iz raja izašla. A da li neki roditelji preteruju i prelaze granicu vaspitnih mera? Da li je odraz njihovog trenutnog raspoloženja nekada merilo i količine načina vaspitanja, pa se nekada, slobodno možemo reći, graniči sa iživljavanjem. Može li vaspitanje da predje u zlostavljanje?
joj ne mogu da mislim na to... srce me zaboli a znam da 100% postoji... ja kad viknem na stashu ili kad je lupim po dupetu dodje mi da placem posle Sad
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin

Broj poruka : 373
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Kada vaspitanje predje u zlostavljanje   Pon Mar 05, 2012 10:05 pm

Plašim se da može Sad Ja nikako nisam za tu vrstu "vaspitanja".
OK, već sada ponekad viknem na nju, ali je još uvek nisam ni šljapnula po guzi, zato što znam da ona nema pojma ni šta je to, a ja tako da iskaljujem svoj bes-neka hvala! Nisu se ni moji roditelji tako ponašali prema meni pa neću ni ja.
Naravno, ne kažem da je nikada u životu neću udariti ali trudiću se da nauči da kada (mm i ja) povisimo glas da je znak da je nešto pogrešila i da odmah prekine sa tim, da se izvini i sl.

PočaljiNaslov: Re: Kada vaspitanje predje u zlostavljanje   

Nazad na vrh Ići dole

Kada vaspitanje predje u zlostavljanje
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kakav si kada se zaljubiš?
» Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću
» Vaga za merenje telesne tezine - uputstvo za upotrebu
» Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.
» Strplenjem do vitke linije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: Dete :: Vaspitanje od kolevke do školske klupe-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.